Киев, ул. Жилянская, 87/30 тел. 096-358-2298, 066-35-89822

 

Показаны записи 1-12 из 29.
Термос Stanley Legendary Classic Matte Black 1 л
1498грн
Термочашка Stanley Master Foundry Black 0.53 л
1364грн
Термос Stanley Legendary Classic Matte Black 0.75 л
1364грн
Термочашка синя Stanley Classic Trigger-action Nightfall 0.35 л
848грн
Термос Stanley Legendary Classic Matte Black 0.47 л
1212грн
Термокухоль Stanley Adventure Classic, 0.47 л синій
1093грн
Термос Stanley Adventure Hammertone Green 0.75 л
1136грн
Набір кухлів Stanley Adventure eCycle 0.47 л 2 шт Зелений
684грн
Термос харчовий Stanley Classic Legendary Matte Black 0.94 л
1516грн
Харчовий термос Stanley Adventure Polar 0.7 л
1182грн
Фляга Stanley Classic Matte Black 0.23 л
756грн
Термос Stanley Gо Ceramivac Shale 0,7 л
1314грн

Stanley

Stanley

УЛЮБЛЕНЕЦЬ ПОКОЛІНЬ

Бренд Stanley має багату - більш ніж 100-річну історію. Народившись від винахідника Вільяма Стенлі-молодшого, який назавжди змінив спосіб споживання гарячих напоїв, у 1913 році він сплавив вакуумну ізоляцію та міцність сталі в одній портативній пляшці, винайшовши цільносталеву вакуумну пляшку(колбу, або термос), яку ми знаємо і любимо сьогодні.

Протягом століття його вакуумна пляшка (термос) еволюціонувала від концепції до ікони і стала важливою частиною робочих днів, подорожей та пригод на природі.

Бренд Stanley був частиною незліченних пригод та став ще більшою кількістю спільних спогадів. Stanley заряджає щоденні кава-брейки та стільки ж ланчів за допомогою своїв улюблених термосів, термоконтейнерів та інших продуктів для зберігання і транспортування їжі та напоїв. З кожним роком компанія продовжує мотивувати себе, щоб запропонувати позачасові, надсучасні рішення для сучасних пригод на відкритому повітрі.

Для Stanley мова йде про постійне збільшення часу, який можна провести на свіжому повітрі із спорядженням, на яке можна розраховувати від сутінків до світанку, від кави для початку дня, до охолоджуючого напою - для вечора.

ПРИЗНАЧЕННЯ СТІЙКОСТІ

Найбільш стійкі продукти - це ті, які ніколи не потрібно викидати чи замінювати. Ось чому бренд Stanley будує міцні та багаторазові термоси та термоконтейнери вже більше 100 років. І робить їх із сталі, яка, що дуже важливо, є одним з найбільш переробних матеріалів на планеті. Це дозволило компанії скоротити потребу в одноразовій продукції, а це означає - як ви вже здогадалися - менше сміття на звалищах.

Хоча Stanley, можливо, були одними з перших, хто визнав важливість виробництва довговічних та багаторазових продуктів, вони раді, що й не останні. Але справа не лише в тому, що колектив Stanley робить, а в тому, як він це робить. Завжди зосереджуючись на екологічному здоров’ї та безпеці протягом усього ланцюжка поставок, вони прагнуть до етичного виробництва, зменшення корпоративного впливу та такої гарантії, що означає заміну однієї деталі замість цілого продукту, коли це можливо. Так, Stanley створює продукцію на все життя. І має намір провести все це життя, і те, що після цього, вчиняючи правильно щодо інших людей, нашої планети і, найбільше, щодо Вас.

КУПИТИ ПРОДУКЦІЮ КОМПАНІЇ STANLEY

Купити харчовий термоконтейнер, термос, термокружку, набір, термочашку, флягу Stanley ви можете, зробивши замовлення у нас на сайті "CMD-OPS", або в нашому магазині попереднім замовленням за адресою: вулиця Жилянська 87/30, місто Київ, Україна

0