УВАГА. МАГАЗИН РОЗДАВ ВСЕ МАЙНО ЗБРОЙНИМ СИЛАМ І ПІШОВ НА ВІЙНУ.

 

Показаны записи 1-12 из 50.
Набір для ланчу Zojirushi SL-XCE20HG темно-сірий
2180грн
Термос Zojirushi SF-CС13ХA 1.3 л сталевий
1620грн
Харчовий термоконтейнер Zojirushi SW-HAE45RM 0.45 л червоний
1340грн
Термос Zojirushi SJ-TG10XA 1 літр Нержавійка
1460грн
Набір для ланчу Zojirushi SL-NC09ST сталевий
1540грн
Термос Zojirushi SJ-TG08XA 0.8 л сріблястий
1380грн
Харчовий термоконтейнер Zojirushi SW-EAE50XA 0.5 л сталевий
972грн
Набір для ланча Zojirushi SL-JAF14SA 1.23 л сірий
1660грн
Харчовий термоконтейнер Zojirushi SW-EAE50CC 0.5 л кремовий
972грн
Термос Zojirushi SJ-SD12ХA 1.2 л сталевий
1490грн
Термос Zojirushi SC-ZT45YZ дитячий 0.45 л жовтий
1460грн
Харчовий термоконтейнер Zojirushi SW-HAE55XA 0.55 л, сталевий
1380грн

Zojirushi

 Zojirushi

Історія марки Zojirushi сягає корінням у скляну вакуумну колбу, створену в 1918 році. Ця колба для домашнього використання була створена за допомогою вакуумної ізоляції - проривної технології того часу. З тих пір Zojirushi зарекомендував себе як провідний виробник побутових товарів та продовжував використовувати новітні технології для створення постійного потоку передових продуктів, які роблять життя більш комфортним та зручним.

Незважаючи на те, що багато чого змінилося, а спосіб життя став різноманітнішим, корпоративна філософія Zojirushi «Створення якості життя» продовжує відзеркалюватись у багатьох її продуктах та послугах. Стиль життя може бути найрізноманітнішим у сучасному світі, але люди скрізь продовжують шукати товари та послуги, які роблять їхнє життя приємнішим та ситнішим. Незалежно від того, чи це проста у використанні рисоварка, яка дає смачний рис у межах досяжності, чи побутова техніка, пов’язана з Інтернетом, з якою навіть люди похилого віку можуть працювати з легкістю, але продукти Zojirushi розроблені з урахуванням цієї філософії.

Крім того, зусилля компанії щодо розробки продуктів з витонченими деталями та механізмами керуються корпоративним гаслом "Натхнення з повсякденного життя". Компанія пропонує своїм клієнтам безліч способів покращити їх життя - від рисоварки та грілки, яка досконало готує рис до системи контролю тиску, до служб, які доглядають за людьми похилого віку через електричні каструлі з вбудованою інформаційною системою.

Спираючись на власний набір технологій, що виникли спочатку з вакуумних колб Zojirushi, облицьованих склом, компанія продовжуватиме бути такою, яка уважно та з урахуванням ставиться до основ, таких як поводження з людьми та навколишнє середовище. Так само продовжуватиме активно виводити на ринок товари та послуги, які дають людям почуття впевненості та задоволення.

Купити термоси Zojirushi ви можете, зробивши замовлення у нас на сайті "CMD-OPS", або в нашому магазині за адресою: вулиця Жилянська 87/30, місто Київ, Україна
0