УВАГА. МАГАЗИН РОЗДАВ ВСЕ МАЙНО ЗБРОЙНИМ СИЛАМ І ПІШОВ НА ВІЙНУ.

 

Показаны записи 1-12 из 26.
Лопата складана SKIF Plus Wombat Heavy
1330грн
Складной нож SKIF Hamster Black
570грн
Складной нож SKIF Hamster Olive
570грн
Складной нож SKIF Stylus Black
570грн
Складной нож SKIF Slogger BSW Alum
455грн
Складной нож SKIF Hole Black
570грн
Лопата складана SKIF Plus Mouse 2
313грн
Складной нож SKIF Swing Black
570грн
Складной нож SKIF Mouse Black
570грн
Складной нож SKIF Boy Black
570грн
Складной нож SKIF Cutter Black
570грн
Складной нож SKIF Plus Tactic Black
Нет в наличии.
240грн

Skif

SKIF. Скіфи - народ, якій проживав на території сучасної України до 3 століття до нашої ери. Невибагливі і сильні кочові воїни - їх боялися і поважали вороги. Саме тому для складаних і ножів з фіксованим лезом, створених для використання в жорстких умовах, було обрано назву SKIF, символ міці, надійності та невибагливості.

При виробнициві ножів використовуються сучасні матеріали, сучасний практичний дизайн, а технологія виготовлення робить ножі торгової марки SKIF придатними для використання в будь-яких умовах. Тож ножі SKIF будуть надійними помічниками на полюванні, рибалці і просто в господарстві протягом всього життя.

Скифы - народ, который проживал на территории современной Украины до 3 века до нашой эры. Неприхотливые и сильные воины - их боялись и уважали враги. именно поэтому для складных и ножей с фиксированным лезвием, созданных для использования в жостких условиях, было выбрано название - SKIF, символ мощи, надежности и неприхотливости.

При производстве ножей используются современные материалы, современный практический дизайн, а технология производства делает ножи торговой марки SKIF пригодными для использования в любых условиях. Так что SKIF будут надежными помощниками на охоте, рыбалке и просто в хозяйстве на протяжении всей жизни.

Ви можете купити ніж SKIF в нашому мілітарі інтернет-магазині військторзі, або за адресою вулиця Жилянська 87/30, місто Київ, Україна

 

SKIF Plus. Торгова марка SKIF Plus являє недорогі ножі з оригінальним Українським дизайном. Головною метою було розробити і виготовити якісні ножі, які будуть доступні кожному.
Розробка та дизайн моделей виконуються відповідно до сучасних тенденцій в ножовий індустрії, а у виробництві використовуються сучасні матеріали - алюміній, склотекстоліт G-10, нержавіюча сталь марки 3Cr13MoV, міцний приємний пластик тощо. 
В лінійці ножів SKIF Plus запропоновані моделі як для міського носіння - складані, так і ножі з фіксованим клинком, які стануть в нагоді мисливцям і туристам.

Торговая марка SKIF Plus представляет недорогие ножи с оригинальным Украинским дизайном. Главной целью было разработать и произвести качественные ножи, которые будут доступны каждому.
Разработка и дизайн моделей исполняются согласно современным тенденциям в ножевой индустрии, а в производстве используются современные материалы - алюминий, склотекстолит G-10, нержавеющая сталь марки 3Cr13MoV, крепкий пластик и т.д. 
В линейке ножей SKIF Plus предложены модели как для городского ношения - складные, так и ножи з фиксированным лезвием, которые пригодятся охотникам и туристам.

Вы можете купить нож  SKIF в нашем милитари интернет-магазине военторге, или по адресу улица Жилянская 87/30, город Киев, Украина

 

 

0