УВАГА. МАГАЗИН РОЗДАВ ВСЕ МАЙНО ЗБРОЙНИМ СИЛАМ І ПІШОВ НА ВІЙНУ.

 

Показаны записи 1-11 из 11.
Нож Morakniv Companion MG | Stainless steel
322грн
Нож Morakniv Eldris
788грн
Нож Morakniv Pro S | Stainless steel
326грн
Нож Morakniv Outdoor 2000 Orange| Stainless steel
840грн
Нож Morakniv Companion MG | Carbon steel
301грн
Нож с огнивом Morakniv Eldris Neck Knife
1230грн
Точилка Morakniv Diamond Sharpener L Fine
483грн
Нож Morakniv Basic 511 | Carbon steel
203грн
Нож Morakniv Companion Black | Stainless steel
347грн
Нож Morakniv Outdoor 2000 | Stainless steel
823грн
Нож Morakniv Basic 511 LE 2018 | Carbon steel
Нет в наличии.
152грн

Morakniv

В Мора (Mora) існує давня традиція виготовлення ножів. Вже понад 400 років компанія створює гострі ножі для решти світу. Для Моракніва подорож почалася в 1891 році, коли Фрост-Ерік Ерсон повернувся в своє рідне село Остнор в Морі після чотирьох років в Північній Америці. Коли він відкрив свою фабрику з виробництва дерев'яних санчат, перші зерня були посіяні для того, що в кінцевому підсумку стане компанією і брендом, який ми знаємо сьогодні - Morakniv.

Спочатку Frost-Erik виробляв тільки ножі для використання на фабриці, але незабаром виробництво почало зростати. Бренд Моракнів був уже добре відомий в кінці 1900-х років через давню традицію виробництва в цьому районі. Ножі з Мори торували шлях до користувачів по всій країні, подорожуючи торговцями, або через обмін. Із заснуванням фабрики виробництво змогло рости, і все більше і більше ножів можна було доставляти по всій Швеції і по всьому світу.

Все почалося зі спеціальних ножів майстрів. З самого початку ми виробляли ножі для робочих цілей, будь то на фермі, для будівництва або для столярних виробів. Загальним для всіх наших ножів є те, що вони забезпечують найвищу якість в будь-яких ситуаціях і є надійним інструментом для справжніх професіоналів.

Любителі активного відпочинку з жорсткими вимогами, які активно вибирають марку і продукт, знають, що Моракнів - це висока якість, чіткість, тривалий термін служби і привабливий дизайн. Природно, в поєднанні з почуттям справжнього. Відчуття, що ніж підходить вам ідеально, так само важливо, як і його функціонал. Серед ножів Моракнів для активного відпочинку та пригод є все - від моделі-засновника Companion до майстра виживання Garberg.

Протягом довгого часу Morakniv виробляли ножі для професійної харчової промисловості під брендом Frosts. Morakniv перенесли цей досвід і знання з собою в ресторани і домашню кухню. Кухонні ножі в асортименті Classic 1891, а також ножі для стейка зроблені гострими і красивими доповненнями до кухонного середовища.

Моракнів пишається і славиться своєю високою якістю. Компанія хоче, щоб ті з вас, хто використовує їх продукт, завжди довіряли Моракніву і знали, що він прослужить довго, навіть у важких умовах. Ніж Моракнів - це міцний інструмент, створений для довговічності.

Асортимент компанії включає в себе велику кількість різних моделей ножів, всі вони зроблені в Морі під скрупульозним контролем. Є ножі для проектів по дереву, для вечері на вихідні і пригод на свіжому повітрі.

Кожен ніж має ретельно підібрані характеристики, які роблять його якомога більш ефективним робочим інструментом в його оптимальному середовищі. Ми сподіваємося, що ви знайдете те, що вам подобається, незалежно від ваших вимог до вашого ножа.

Ви можете знайти і купити ніж Morakniv в нашому мілітарі магазині військторзі "CMD-OPS" в мережі, або за адресою Жилянська 87/30, Київ, Україна

В Море существует давняя традиция изготовления ножей. Уже более 400 лет компания создает острые ножи для остального мира. Для Моракнива путешествие началось в 1891 году, когда Фрост-Эрик Эрсон вернулся в свою родную деревню Остнор в Море после четырех лет в Северной Америке. Когда он открыл свою фабрику по производству деревянных салазок, первые семена были посеяны тому, что в конечном итоге станет компанией и брендом, который мы знаем сегодня - Morakniv.

Вначале Frost-Erik производил только ножи для использования на фабрике, но вскоре производство начало расти. Бренд Моракнив был уже хорошо известен в конце 1900-х годов из-за давней традиции производства в этом районе. Ножи из Моры проторили путь к пользователям по всей стране, путешествуя торговцами, или через бартер. С основанием фабрики производство могло расти, и все больше и больше ножей можно было доставлять по всей Швеции и по всему миру.

Все началось со специальных ножей мастеров. С самого начала мы производили ножи для рабочих целей, будь то на ферме, для строительства или для столярных изделий. Общим для всех наших ножей является то, что они обеспечивают высочайшее качество в любых ситуациях и являются надежным инструментом для настоящих профессионалов.

Любители активного отдыха с жесткими требованиями, которые активно выбирают марку и продукт, знают, что Моракнив - это высокое качество, четкость, длительный срок службы и привлекательный дизайн. Естественно, в сочетании с чувством подлинного. Ощущение, что нож подходит вам идеально, так же важно, как и его функция. Среди наших ножей для активного отдыха и приключений есть все - от модели-основателя Companion до мастера выживания Garberg.

В течение долгого времени Morakniv производили ножи для профессиональной пищевой промышленности под брендом Frosts. Morakniv перенесли этот опыт и знания с собой в рестораны и домашнюю кухню. Кухонные ножи в ассортименте Classic 1891, а также ножи для стейка сделаны острыми и красивыми дополнениями к кухонной среде.

Моракнив гордится и славится своим высоким качеством. Компания хочет, чтобы те из вас, кто использует их продукт, всегда доверяли Моракниву и знали, что он прослужит долго, даже в тяжелых условиях. Нож Моракнив - это прочный инструмент, созданный для долговечности.

Ассортимент компании включает в себя большое количество различных моделей ножей, все они сделаны в Море под скрупулезным контролем. Есть ножи для проекта по дереву, ужина на выходные и приключений на свежем воздухе.

Каждый нож обладает тщательно подобранными характеристиками, которые делают его как можно более эффективным рабочим инструментом в его оптимальной среде. Мы надеемся, что вы найдете то, что вам нравится, независимо от ваших требований к вашему ножу.

Вы можете найти и купить себе нож Morakniv в нашем милитари магазине военторге "CMD-OPS" в сети, или по адресу Жилянская 87/30, Киев, Украина.

 

0