УВАГА. МАГАЗИН РОЗДАВ ВСЕ МАЙНО ЗБРОЙНИМ СИЛАМ І ПІШОВ НА ВІЙНУ.

 

ОДЯГ ДЛЯ ОХОРОНИ

Наш магазин реалізує різноманітний одяг для охоронних компаній. Ми маємо багаторічний досвід роботи з охоронними компаніями, воєнізованою охороною та іншими воєнізованими структурами, що дає нам можливість абсолютно компетентно підібрати одяг для охорони в залежності від ваших унікальних потреб. 

ЛІТНІЙ ТА ДЕМІСЕЗОННИЙ ОДЯГ ДЛЯ ОХОРОНИ

Пропонуємо охоронним компаніям як свій літній одяг для охорони, так і одяг від відомих українських виробників. Серед іншого ми пропонуємо:

 

ЗИМОВИЙ ОДЯГ ДЛЯ ОХОРОНИ

Зимовий одяг для охорони має бути дуже теплим та зручним, адже людина проводить в ньому інколи більше доби та часто знаходиться при цьому на морозі. Саме одяг та взуття, що відповідє цим критеріям, ви можете знайти в нашому асортименті. А саме:

 

НИЗЬКІ ЦІНИ І ФОРМАТ СПІВПРАЦІ

Ми є виробниками, або ексклюзивними замовниками одягу та взуття для охорони та поліції - це дає нам можливість бути конкурентними на ринку і пропонувати клієнтам дійсно оптимальні ціни на нашу продукцію. Ціна може змінюватись в залежності від кількості замовлених комплектів або одиниць та від конструктивних змін, що були внесені згідно ваших індивідуальних потреб. Готівковий та безготівковий розрахунки, повна або часткова передплата на стандартні або індивідуальні замовлення - можемо співпрацювати в будь якій зручній для вас формі. 

 

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАМОВЛЕННЯ

Виготовляємо одяг для охорони з конструктивними змінами в залежності від ваших потреб. Розмір мінімального замовлення для такого одягу - 30-50 одиниць, або комплектів, в залежності від моделі або виробника. Терміни виконання індивідуальних замовлень можуть  залежати від наявності тканин, фурнітури, завантаженості виробництва та інших факторів. В одяг, який ми виробляємо - можна вносити зміни згідно ваших потреб: наявність або відсутність, розміри та місця знаходження посилюючих елементів та велкро-панелей, використання світловідбиваючих елементів, та/або світлонакопичувальної нитки; може змінюватись форма та колір манжетів, коміра та інше; одяг може відшиватись в різному зрості та багато іншого. Також, виготовляємо на замовлення липучки з брендом вашої охоронної компанії.

0